Digitālā druka ir visātrākais veids kā izpildīt jebkuru pasūtījumu – no vienkāršākā līdz sarežģītam.

Digitālā druka ir drukas tehnoloģija, kas ir spējīga ražot iespieddarbus tieši no datora faila. Atšķirībā no ofsetdrukas tai nav nepieciešams starpnieks nesējā, piemēram, filmas vai plates.

Digitālā druka ir ideāls risinājums nelieliem apjomiem. Ja ir nepieciešamas mazas drukas tirāžas – 1–1000 gab. Piemēram, vizītkartes, galda kartes, ielūgumi, semināru materiāli, diplomi;

Jebkuru produkciju var izdrukāt maksimāli ātri, neliekot pasūtītājam gaidīt. Šis variants ir ideāls steidzamiem pasūtījumiem.

Drukas darbu augsto kvalitāti klientam ir iespējams pārbaudīt jau pēc pirmās kopijas, savukārt visas nākamā kopijas būs pilnīgi identiskas.

Vēl viena priekšrocība digitālajai drukai ir iespēja kopijas numurēt vai piešķirt katrai kopijai individuālu informāciju, ko nav iespējams veikt ofseta drukā.

Jūs varat izdrukāt tik daudz eksemplāru, cik dotajā brīdī ir nepieciešams, un pēc vajadzības jebkurā brīdī piedrukāt klāt. Ar tradicionālajām ofsetiespiedmašīnām patērētāji parasti izdrukā daudz vairāk drukas lokšņu, nekā vajadzīgs.