KDM grupā ietilpst divi uzņēmumi –KDM Print jeb Yourprint.lv un KDM logistic.

KDM Print jeb Yourprint.lv pamatdarbība ir visa veida drukas pakalpojumu sniegšana. Uzņēmuma darbības pamatprincips ir ātra un kvalitatīva pasūtījumu izpilde, nodrošinot starptautiskiem standartiem  atbilstošu drukas un pasūtījumu vadības kvalitāti.

KDM Print nodrošina pilnu pakalpojumu klāstu no maketa saņemšanas, līdz pasūtījuma piegādei klienta norādītajā adresē. Uzņēmums tirgū virza savu īpašo zīmolu – yourprint.lv, kas  nākotnē kļūs par sinonīmu apzīmējumam – kvaltitatīvs, uz pieredzi balstīts, drukas serviss.

Kompānijai 10 darbības gadu gaitā ir izveidojusies cieša sadarbība ar lielākajām Eiropas tipogrāfijām un izejmateriālu piegādātājiem, kas mums ļauj piedāvāt saviem klientiem pilnu drukas pakalpojumu klāstu sākot no nelieliem reklāmas izdevumiem,  lieltirāžu reklāmas avīzēm,  līdz augstas kvalitātes katalogu un žurnālu drukai.

 

KDM Logistic pamatdarbība ir kvalitatīvu un ātru loģistikas pakalpojumu sniegšana. Pamatā transporta pārvadājumu pakalpojumi tiek sniegti poligrāfijas nozarei

 

Klienti un sadarbības partneri
2015 gada vasarā uzņēmums KDM Print izveidoja sadarbību ar vadošajām Europas drukas ķēdēm un darbojās kā to sadabības partneris drukas pakalpojumu un loģistikas jomā Baltijas valstīs. Sadarbības rezultātā tika izveidots zīmols “Yourprint.lv”, lai kopīgiem spēkiem nodrošinātu kvalitatīvāko un izdevīgāko drukas pakalpojumu servisu Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Zīmols Yourprint.lv piedāvā saviem klientiem druku uz modernākajām tehnoloģiskajām iekārtām ne tikai Eiropā, bet arī pasaulē, kas ļauj pasūtījumus izpildīt īsos termiņos un augstā kvalitātē.

KDM Print lielāko patstāvīgo klientu lokā ietilpst pārtikas veikalu ķēdes, aptieku ķēdes, kosmētikas veikalu ķēdes, būvniecības un santehnikas veikalu ķēdes, reklāmas aģentūras un drukas brokeru uzņēmumi Eiropā un Skandināvijas valstīs.