Uzņēmuma darbības pamatprincips ir ātra un kvalitatīva pasūtījumu izpilde, nodrošinot starptautiskiem standartiem atbilstošu drukas un pasūtījumu vadības kvalitāti. Lielākā uzņēmuma vērtība ir pastāvīgie un ilglaicīgie sadarbības partneri, kas apstiprina piedāvātā servisa kvalitāti un klientu apmierinātību. Ikviens klients ir īpašs un katram klientam tiek nodrošināta sava īpaša pieeja un apkalpošanas kvalitāte.

Mūsu profesionālās vērtības ir mūsu uzņēmuma stūrakmens

  • kvalitāte;
  • ātrums;
  • godīgums.

Viena no KDM Print pamatvērtībām ir godīgums, kuru mēs ievērojam ne vien darbā ar klientiem, uzņēmuma iekšējā komunikācijā, bet arī pret valsti. Esam pagodināti saņemt jau otro pateicības vēstuli no VID par godīgi nomaksātiem nodokļiem un viņu pretimnākšanu un sapratni! Lepojamies ar savām vērtībām, kuras tiek novērtētas arī valsts līmenī!

Mēs atbalstam jaunos talantus, kas patiesi mīl to, ko dara un nes mūsu valsts vārdu pasaulē. KDM Print jau vairākus gadus atbalsta jauno autosportistu Valteru Zviedri, kurš pārstāv Latviju ne tikai kartinga sacensībās, bet nu jau arī Legend klasē.

KDM Print lepojas un atbalsta arī talantīgos sporta deju dejotājus Kristiānu Mārtiņu Ramiņu un Alisi Kristālu, kas veiksmīgu startē gan Latvijā, gan ;arpus valsts robežām.

 

 

vērtība ir patstāvīgie un ilglaicīgie sadarbības partneri, kas apstiprina piedāvātā servisa kvaltiāti un klientu apmierinātību. Ikviens klients ir īpašs un katram klientam tiek nodrošināta sava īpašā pieeja un apkalpošanas kvalitāte.